ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sablar 13658249
nr 1365 8249
Sablar
+ kris, 3 delar. Längd: ca 40-90cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:06:02
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Sablar
Kondition: slitage, skador
nr 1365 8249
Sablar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 7 december 2020 |